GYKM-10100 Hydraulyske doaropener
Koarte beskriuwing:
Produktdetail
Produktlabels
Model:GYKM-10/100 Hydraulyske doaropener
Model:GYKM-10/100
Oanfraach:
Technyske Spesifikaasje
Spriedingskapasiteit
10 ton
Breedte
100mm
Bedriuwsdruk
63MP
Slanggrutte
Lingte: 3 m
Eksterne diameter: 13.5mm
Ynterne diameter: 5 mm